سه شنبه مبارک! من به تازگی انواع مختلفی از ماسک صورت را از Freeman Beauty دریافت کردم و می خواستم درمورد موارد دیگری که قبلاً در مورد آنها چیزی نشنیده اید به اشتراک بگذارم. آنها مدتی در تجارت بوده اند ، اما قبل از ارسال به من ، هرگز آنها را نشنیده ام. ماسک های آنها فوق العاده مقرون به صرفه هستند و نتایج بسیار خوبی را به دست می آورند . چه چیزی بیشتر از شما می توانید بخواهید ؟!

ماسک اندازه سفر (نشان فوق) فقط 2.99 دلار است و برای سفر آخر هفته بسیار عالی است (من 3 مورد از آن یک بسته کوچک را گرفتم!) همچنین می توانید لوله تمام سایز را فقط با قیمت 4.29 دلار خریداری کنید! ذغال سنگ در حال حاضر فوق العاده مرسوم است ، بنابراین من مجبور شدم ابتدا ماسک را امتحان کنم. من عاشق بافت خشت و احساس تمیز عمیق و خالصی هستم که دریافت کردم. ماسک تزریق شده سرم بلافاصله منافذ را پاک می کند ، و زغال چوب فعال شده به راحتی و بدون خشک شدن بیش از حد روغن ها و سموم را بیرون می کشد ، چیزی که قطعاً در ماه های زمستان نمی خواهیم (خصوصاً من که دارای پوست فوق العاده خشک است). این ماسک همچنین حاوی پروبیوتیک برای نشان دادن یک چهره تازه و شفاف است و برای همه نوع پوست مناسب است (بعلاوه!).

من همچنین ماسک پوسته پوسته روغنی Manuka Honey & Tea Tree و Mask Face Revealing برای من ارسال شد. ماسک عسل فریمن برای ارائه خواص درمانی مناسب برای تغذیه پوست ساخته شده است.

همچنین به پاکسازی منافذ شما و کنترل روغن با خاصیت ضد باکتریایی آن کمک می کند. این ماسک همچنین نرم می شود در حالی که کلاژن به بهبود خاصیت ارتجاعی و بازگرداندن صافی کمک می کند. اگرچه من عاشق جنبه کلاژن ماسک هستم ، اما در واقع برای کسانی که پوستی مضر و برافروخته دارند ، بهتر عمل می کند. من پوستی بسیار خشک دارم و مستعد شکستگی نیستم ، بنابراین برای من مناسب نیست. ماسک انار به راحتی و بدون آلودگی خاک و روغنهای اضافی از پوست را برای داشتن یک سطح تمیز ، سطح تصفیه شده ، محافظت در برابر رادیکال های آزاد و استرس محیطی می کند. همچنین به چسبیدن و افزایش مقاومت در پوست با داشتن یک منبع از آنتی اکسیدان ها که پوست را درخشنده و براق می کند ، کمک می کند. مایع بیرون می آید (برخلاف بافت رس در ماسک فوق) و مانند جادوی خالص روی پوست شما احساس می شود.

ماسک های زیبایی فریمن را می توان در Ulta & Sally Beauty یافت!

لینک کوتاه مطلب

با خاصیت آنتی اکسیدانی سیر سیاه برای پوست و بدن آشنا شوید

آیا ماسک صورت زغال برای پوست ضرر دارد؟

نقد و بررسی برند ماسک صورت فریمن

ماسک ,، ,کند ,پوست ,فوق ,های ,می کند ,کمک می ,فوق العاده ,همچنین به ,برای من

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گوشی موبایل تاریخچه و اخبار جدیدترین گوشی ردپای یک انسان کود اوره کوله گرد مرجع رسمی خدمات پرستاری در منزل خدمات شارژ کولر آموزش موسیقی انجمن نویسندگان ایران✍ شعر ها ناقص رژیم آنلاین